комплект спирачно феродо, дискови спирачки VAICO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | VAICO |
| Парт номер | V22-0157 |
| дебелина | 16,7 mm |
| ширина | 113,8 mm |
| височина | 62,7 mm |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| спирачна система | LUCAS |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| страна на монтаж | задна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 37539
75.07 €
-20%
60.06 €
|
|
A.B.S. 37539OE
|
|
ATE 13046027062
|
|
BOSCH 0986494243
|
|
Brake ENGINEERING PA1751
|
|
BREMBO P61087
|
|
DELPHI LP1991
50.73 €
-20%
40.59 €
|
|
E.T.F. 121262
|
|
FERODO FDB1838
63.91 €
-20%
51.13 €
|
|
FIRST LINE FBP3632
|
|
FREMAX FBP1408
|
|
fri.tech. 8730
|
|
GIRLING 6116641
|
|
ICER 181768
66.48 €
-0%
66.48 €
|
|
KAWE 120300
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201652
|
|
METZGER 120300
|
|
MINTEX MDB2858
|
|
NECTO FD7214A
|
|
NK 221958
|
|
OPTIMAL 12317
|
|
PAGID T1652
|
|
QUINTON HAZELL BP1587
|
|
RAICAM 8370
|
|
REMSA 120300
|
|
ROADHOUSE 2120300
|
|
ROULUNDS BRAKING 845281
|
|
sbs 1501221958
|
|
ST-TEMPLIN 012642120942
|
|
TEXTAR 2446201
|
|
TRUSTING 8730
|
|
TRW GDB1664
58.29 €
-20%
46.63 €
|
|
VALEO 598939
75.07 €
-20%
60.06 €
|
|
WOKING P1303300
|
|
CITROEN 425329
|
| Citroen C6 (TD_) | 211 коня | бензин |
| Citroen C6 (TD_) | 204 коня | дизел |
| Citroen C6 (TD_) | 170 коня | дизел |
| Citroen C6 (TD_) | 241 коня | дизел |
| Citroen C6 (TD_) | 163 коня | дизел |
