комплект спирачно феродо, дискови спирачки VAICO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | VAICO |
| Парт номер | V32-0065 |
| дебелина | 17 mm |
| ширина | 136,6 mm |
| височина | 58,8 mm |
| височина 1 | 58,8 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | AKEBONO |
| ширина 1 | 136,6 mm |
| дебелина 1 | 17,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 37668
64.87 €
-20%
51.9 €
|
|
A.B.S. 37668OE
|
|
ASHIKA 5003346
|
|
ASHUKI 10801703
|
|
BOSCH 0986494221
|
|
BREMBO P49039
|
|
E.T.F. 121343
|
|
FERODO FDB4062
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
FREMAX FBP1524
|
|
fri.tech. 8860
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3603069
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
ICER 181868
49.83 €
-0%
49.83 €
|
|
JAPANPARTS PA346AF
|
|
KAVO PARTS BP4572
|
|
LPR 05P1413
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201749
|
|
METZGER 119602
|
|
MGA 935
|
|
MINTEX MDB2935
|
|
NECTO FD7417A
|
|
NIPPARTS N3603071
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
PAGID T1749
|
|
QH Benelux HP8010
|
|
QUINTON HAZELL BP1671
|
|
ROULUNDS BRAKING 857881
|
|
TEXTAR 2458202
52.66 €
-20%
42.13 €
|
|
TRISCAN 811050029
|
|
TRUSTING 8860
|
|
TRW GDB7781
|
|
MAZDA GPYB3323ZD
|
|
MAZDA GPYB3323ZE
|
|
MAZDA GPYB3323ZG
|
|
MAZDA GPYB3328ZD
|
|
MAZDA GSYD3323ZA
|
|
MAZDA GSYD3328Z
|
|
MAZDA GSYD3328ZA
|
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 180 коня | дизел |
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 129 коня | дизел |
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 155 коня | бензин |
| Mazda 6 комби (GH) | 155 коня | бензин |
| Mazda 6 комби (GH) | 129 коня | дизел |
| Mazda 6 комби (GH) | 180 коня | дизел |
| Mazda 6 (GH) | 120 коня | бензин |
| Mazda 6 (GH) | 147 коня | бензин |
| Mazda 6 (GH) | 170 коня | бензин |
| Mazda 6 (GH) | 140 коня | дизел |
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 120 коня | бензин |
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 147 коня | бензин |
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 170 коня | бензин |
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 140 коня | дизел |
| Mazda 6 комби (GH) | 120 коня | бензин |
| Mazda 6 комби (GH) | 147 коня | бензин |
| Mazda 6 комби (GH) | 140 коня | дизел |
| Mazda 6 комби (GH) | 170 коня | бензин |
| Mazda 6 (GH) | 125 коня | дизел |
| Mazda 6 (GH) | 163 коня | дизел |
| Mazda 6 (GH) | 185 коня | дизел |
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 185 коня | дизел |
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 163 коня | дизел |
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 125 коня | дизел |
| Mazda 6 комби (GH) | 125 коня | дизел |
| Mazda 6 комби (GH) | 163 коня | дизел |
| Mazda 6 комби (GH) | 185 коня | дизел |
| Mazda 6 (GH) | 155 коня | бензин |
| Mazda 6 (GH) | 129 коня | дизел |
| Mazda 6 (GH) | 180 коня | дизел |
