комплект спирачно феродо, дискови спирачки VALEO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 301119 |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| външна ширина | 90 mm |
| височина 1 | 62,9 mm |
| дебелина | 17,6 mm |
| WVAномер | 20989 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| брой индикатори за износване | 4 на ос |
| дължина на кабела | 225 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 36547
26.48 €
-20%
21.19 €
|
|
ABEX T2006
|
|
ABEX T6167
|
|
ATE 13046028252
|
|
ATE 13046029562
|
|
AUTODISTRUBUTION AD283
|
|
BARUM BA2020
|
|
BENDIX 571319B
|
|
BENDIX 571319X
|
|
BOSCH 0986424376
|
|
BOSCH 0986490800
|
|
BOSCH 986490800
|
|
BOSCH F026000156
|
|
BRECK 2161400W
|
|
BREMBO P61030
|
|
BREMBO P61031
|
|
DELPHI LP493
28.49 €
-20%
22.79 €
|
|
DEX 510
|
|
FEBI BILSTEIN 16242
29.29 €
-20%
23.43 €
|
|
FERODO FDB434
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
FERODO FDB455
31.67 €
-20%
25.34 €
|
|
FERODO FDB687
35.02 €
-20%
28.01 €
|
|
FERODO FDS434
|
|
FERODO FSL434
42.13 €
-20%
33.7 €
|
|
FERODO FSL455
31.77 €
-20%
25.41 €
|
|
FERODO TAR434
|
|
FERODO TAR455
|
|
FTE BL1203A2
|
|
ICER 180555
10.84 €
-0%
10.84 €
|
|
ICER 180555700
|
|
JURID 571319D
|
|
JURID 571319J
|
|
LPR 05P274
17.47 €
-20%
13.97 €
|
|
LPR 05P585
22.53 €
-20%
18.02 €
|
|
LPR 5P274
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6104461
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB446
|
|
METELLI 2200492
|
|
METELLI 2200490
|
|
MGA 201
|
|
MINTEX MDB1327
|
|
NK 1501221924
|
|
OPTIMAL 9766
|
|
PAGID T2006
|
|
PAGID T2006ECO
|
|
QUINTON HAZELL 017004
|
|
QUINTON HAZELL 017014
|
|
QUINTON HAZELL 17004
|
|
QUINTON HAZELL 17014
|
|
QUINTON HAZELL BLF377
|
|
QUINTON HAZELL BP377
|
|
REMSA 017004
|
|
REMSA 017014
|
|
REMSA 17004
|
|
REMSA 17014
|
|
ROADHOUSE 217014
|
|
ROADHOUSE 217004
|
|
ROADHOUSE 217014
|
|
ROULUNDS RUBBER 470281
|
|
sbs 1501221924
|
|
STOP 571319S
|
|
TEXTAR 20989
|
|
TEXTAR 2098901
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
TEXTAR 2098917705
|
|
TEXTAR 21022
|
|
TEXTAR 21023
|
|
TRIPLE FIVE 8671010047
|
|
TRIPLE FIVE ABP5082
|
|
TRUSTING 0510
|
|
TRW GDB446
34.36 €
-20%
27.49 €
|
|
VALEO 598119
|
|
CITROEN 95611498
|
|
CITROEN 95616818
|
|
CITROEN 95647733
|
| Citroen VISA | 103 коня | бензин |
| Citroen VISA | 113 коня | бензин |
| Citroen VISA | 60 коня | дизел |
| Citroen C15 (VD-_) | 48 коня | бензин |
| Citroen C15 (VD-_) | 67 коня | бензин |
| Citroen C15 (VD-_) | 60 коня | дизел |
| Citroen C15 (VD-_) | 60 коня | бензин |
| Citroen C15 (VD-_) | 75 коня | бензин |
| Citroen C15 (VD-_) | 60 коня | бензин |
| Citroen C15 (VD-_) | 45 коня | бензин |
| Citroen C15 (VD-_) | 64 коня | бензин |
| Citroen C15 комби | 60 коня | дизел |
| Citroen C15 комби | 67 коня | бензин |
| Citroen C15 комби | 60 коня | бензин |
