комплект спирачно феродо, дискови спирачки VALEO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 598030 |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | TEVES |
| външна ширина | 71,9 mm |
| вътрешна ширина | 71 |
| височина 1 | 60,6 mm |
| височина 2 | 60 mm |
| дебелина | 16,8 mm |
| WVAномер | 21145 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| брой индикатори за износване | 4 на ос |
| дължина на кабела | 170 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VALEO 21145
|
|
A.B.S. 36598
29.15 €
-20%
23.32 €
|
|
A.B.S. 36598OE
|
|
A.B.S. 36751
34.35 €
-20%
27.48 €
|
|
A.B.S. 36751OE
|
|
ABEX T4175
|
|
ABEX T6109
|
|
ABEX T6273
|
|
ATE 13046040412
|
|
ATE 13046040422
|
|
AUTODISTRUBUTION AD501
|
|
AUTODISTRUBUTION AD505
|
|
BENDIX 571367B
|
|
BENDIX 571367X
|
|
BOSCH 0986424411
|
|
BOSCH 0986424411
|
|
BOSCH 0986461130
|
|
BOSCH 986424411
|
|
BOSCH 986461130
|
|
BOSCH F026000119
|
|
BREMBO P61034
|
|
DELPHI LP563
21.47 €
-20%
17.18 €
|
|
DELPHI LP652
29.01 €
-20%
23.21 €
|
|
DEX 620
|
|
DEX 621
|
|
FERODO FDB535
38.76 €
-20%
31.01 €
|
|
FERODO FSL535
34.41 €
-20%
27.53 €
|
|
FERODO TAR535
|
|
FTE BL1257A2
|
|
ICER 180691
24.52 €
-0%
24.52 €
|
|
ICER 180788
28.2 €
-0%
28.2 €
|
|
JURID 571367D
|
|
JURID 571367J
|
|
JURID 571367JAS
|
|
JURID 571473J
|
|
LPR 05P283
18.93 €
-20%
15.15 €
|
|
LPR 05P480
27.17 €
-20%
21.73 €
|
|
LPR 5P283
|
|
LPR 5P480
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6107942
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6109062
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB906
|
|
METELLI 2200600
|
|
METELLI 2200601
|
|
MGA 215
|
|
MINTEX MDB1483
|
|
MINTEX MDB1557
|
|
NK 1501221920
|
|
PAGID T1090
|
|
QUINTON HAZELL 024714
|
|
QUINTON HAZELL 24714
|
|
QUINTON HAZELL 824702
|
|
QUINTON HAZELL BLF500
|
|
QUINTON HAZELL BP500
|
|
QUINTON HAZELL BP522
|
|
QUINTON HAZELL BP538
|
|
REMSA 024704
|
|
REMSA 024714
|
|
REMSA 24704
|
|
REMSA 24714
|
|
REMSA 824702
|
|
ROADHOUSE 224704
|
|
ROADHOUSE 224714
|
|
ROADHOUSE 824702
|
|
ROULUNDS RUBBER 469581
|
|
ROULUNDS RUBBER 472981
|
|
sbs 1501221920
|
|
TEXTAR 21179
|
|
TEXTAR 2117902
59.06 €
-20%
47.25 €
|
|
TEXTAR 2117916805
|
|
TEXTAR 2126702
52.29 €
-20%
41.84 €
|
|
TEXTAR 21289
|
|
TRIPLE FIVE 8671010050
|
|
TRIPLE FIVE ABP9183
|
|
TRUSTING 0620
|
|
TRUSTING 0621
|
|
TRW GDB794
29.15 €
-20%
23.32 €
|
|
TRW GDB906
35.43 €
-20%
28.35 €
|
|
CITROEN 95619550
|
|
CITROEN 95646300
|
|
CITROEN 95650935
|
|
CITROEN 95650937
|
|
CITROEN 95658617
|
| Citroen AX (ZA-_) | 41 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 45 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 54 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 95 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 60 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 85 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 67 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 52 коня | дизел |
| Citroen AX (ZA-_) | 60 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 75 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 54 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 50 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 44 коня | бензин |
