комплект спирачно феродо, дискови спирачки VALEO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 598599 |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| външна ширина | 111 mm |
| височина 1 | 61 mm |
| дебелина | 18,3 mm |
| WVAномер | 21574 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| дължина на кабела | 280 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 36867
|
|
A.B.S. 36867OE
|
|
ABEX T6550
|
|
ATE 13046028362
|
|
BENDIX 571550B
|
|
BOSCH 0986424217
|
|
BOSCH 986424217
|
|
BREMBO P68022
|
|
DELPHI LP862
38.76 €
-20%
31.01 €
|
|
DEX 1080
|
|
FERODO FDB972
53.3 €
-20%
42.64 €
|
|
FERODO FSL972
55.7 €
-20%
44.56 €
|
|
FERODO TAR972
|
|
FTE BL1351A2
|
|
ICER 181035
49.51 €
--0%
49.51 €
|
|
ICER 181035700
|
|
JURID 571550J
|
|
LPR 05P469
22.53 €
-20%
18.02 €
|
|
LPR 5P469
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6110871
|
|
METELLI 2201060
|
|
MGA 335
|
|
MINTEX MDB1663
|
|
NK 1501223937
|
|
PAGID T5086
|
|
QUINTON HAZELL 048502
|
|
QUINTON HAZELL 48502
|
|
QUINTON HAZELL BLF818
|
|
QUINTON HAZELL BP818
|
|
REMSA 048502
|
|
REMSA 48502
|
|
ROADHOUSE 248502
|
|
ROULUNDS RUBBER 643681
|
|
sbs 1501223937
|
|
TEXTAR 21595
|
|
TEXTAR 2159502
|
|
TEXTAR 2159518325
|
|
TEXTAR 21596
|
|
TRIPLE FIVE ABP3967
|
|
TRUSTING 1080
|
|
TRW GDB1087
54.41 €
-20%
43.53 €
|
|
RENAULT 7701203967
|
|
RENAULT 7701204670
|
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 90 коня | бензин |
