комплект спирачно феродо, дискови спирачки WAGNER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | WAGNER |
| Парт номер | WBP20547B |
| страна на монтаж | задна ос |
| качество | FER4223 |
| дебелина | 16,45 mm |
| контролен знак за преглед | E4 90R 01447/9083 |
| дължина | 140,2 mm |
| тегло | 1,224 kg |
| височина 1 | 57,5 mm |
| височина 2 | 48 mm |
| спирачна система | Ate |
| дължина 1 | 141,4 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с бутална зегерка |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking PAD982
|
|
BENDIX 573231B
|
|
BOSCH 0986424027
|
|
BOSCH 0986494413
|
|
BOSCH 0986424027
|
|
BOSCH 0986494413
|
|
DELPHI LP1755
46.42 €
-20%
37.13 €
|
|
FERODO FDB1903
35.97 €
-20%
28.78 €
|
|
FERODO FSL1903
42.79 €
-20%
34.23 €
|
|
FMSI-VERBAND 7939D1036
|
|
JURID 573231D
|
|
JURID 573231J
|
|
JURID 573231JAS
|
|
LPR 05P418
39.06 €
-20%
31.25 €
|
|
MINTEX MDB1506
|
|
MINTEX MDB2243
|
|
NECTO FD7253A
|
|
PEX 7409
|
|
PEX 7409
|
|
QH Benelux 7594
|
|
STOP 573231S
|
|
TEXTAR 2448701
|
|
TRUSTING 0791
|
|
TRUSTING 0791
|
|
TRW GDB1569
43.49 €
-20%
34.79 €
|
|
WAGNER WBP20547B
50.23 €
-0%
50.23 €
|
|
JAGUAR JLM21220
|
|
JAGUAR JLM21918
|
| Jaguar XK 8 купе (QEV) | 284 коня | бензин |
| Jaguar XK 8 Convertible (QDV) | 284 коня | бензин |
| Jaguar XK 8 Convertible (QDV) | 363 коня | бензин |
| Jaguar XK 8 купе (QEV) | 363 коня | бензин |
| Jaguar XK 8 купе (QEV) | 298 коня | бензин |
| Jaguar XK 8 Convertible (QDV) | 298 коня | бензин |
| Jaguar XK 8 купе (QEV) | 396 коня | бензин |
| Jaguar XK 8 Convertible (QDV) | 396 коня | бензин |
| Jaguar XK купе (QQ6_, _J43_) | 298 коня | бензин |
| Jaguar XK купе (QQ6_, _J43_) | 396 коня | бензин |
| Jaguar XK кабриолет (QQ6_, _J43_) | 298 коня | бензин |
| Jaguar XK купе (QQ6_, _J43_) | 416 коня | бензин |
| Jaguar XK 8 купе (QEV) | 294 коня | бензин |
| Jaguar XK 8 Convertible (QDV) | 294 коня | бензин |
