комплект спирачно феродо, дискови спирачки WAGNER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | WAGNER |
| Парт номер | WBP21237A |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 15 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 88,7 mm |
| височина | 73 mm |
| тегло | 1,12 kg |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| спирачна система | Lockheed |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 361251
|
|
APEC braking PAD582
|
|
ATE 13046069172
|
|
BENDIX 571440B
|
|
BENDIX 571826B
|
|
BOSCH 0986424267
|
|
Brake ENGINEERING PA423
|
|
BREMBO P44003
|
|
DELPHI LP475
25.77 €
-20%
20.62 €
|
|
DURON DBP200471
27.17 €
-20%
21.73 €
|
|
FERODO FDB471
40.26 €
-20%
32.21 €
|
|
FERODO FSL471
36.48 €
-20%
29.19 €
|
|
FMSI-VERBAND 7399D518
|
|
ICER 140702
29.29 €
-0%
29.29 €
|
|
JURID 571440D
|
|
JURID 571440J
|
|
JURID 571440JAS
|
|
METELLI 2203531
|
|
MGA 439
|
|
MINTEX MLB105
|
|
NECTO FD6138A
|
|
NECTO FD6138E
|
|
NECTO FD6138N
|
|
OPTIMAL 9449
|
|
PAGID T9052
|
|
QUINTON HAZELL BP414
|
|
REMSA 022201
|
|
ROADHOUSE 222201
|
|
ROULUNDS RUBBER 446081
|
|
STOP 571440S
|
|
TEXTAR 2034415005
|
|
TEXTAR 2075918005
|
|
TEXTAR 2123701
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
TRUSTING 3621
|
|
TRW GDB976
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
UNIPART GBP658
|
|
UNIPART GBP658AF
|
|
WAGNER WBP21237A
34.65 €
-0%
34.65 €
|
|
LAND ROVER RTC4519
|
|
LAND ROVER RTC5762
|
|
LAND ROVER RTC6591
|
|
LAND ROVER SFP500190
|
| Land Rover RANGE ROVER I (AE, AN, HAA, HAB, HAM, HBM, RE, RN) | 126 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER I (AE, AN, HAA, HAB, HAM, HBM, RE, RN) | 146 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER I (AE, AN, HAA, HAB, HAM, HBM, RE, RN) | 163 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER I (AE, AN, HAA, HAB, HAM, HBM, RE, RN) | 173 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER I (AE, AN, HAA, HAB, HAM, HBM, RE, RN) | 106 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER I (AE, AN, HAA, HAB, HAM, HBM, RE, RN) | 182 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER I (AE, AN, HAA, HAB, HAM, HBM, RE, RN) | 203 коня | бензин |
| Land Rover DISCOVERY I (LJ, LG) | 154 коня | бензин |
| Land Rover DISCOVERY I (LJ, LG) | 135 коня | бензин |
| Land Rover DISCOVERY I (LJ, LG) | 182 коня | бензин |
| Land Rover DISCOVERY I (LJ, LG) | 122 коня | дизел |
