комплект спирачно феродо, дискови спирачки WAGNER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | WAGNER |
| Парт номер | WBP21680A |
| страна на монтаж | предна ос |
| качество | 4020 |
| дебелина | 17 mm |
| контролен знак за преглед | E4 90R 01029/248 |
| дължина | 119,5 mm |
| височина | 68 mm |
| тегло | 1,620 kg |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | Sumitomo |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking PAD1600
|
|
BENDIX 572625B
|
|
BLUE PRINT ADT342160
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
BREMBO P83069
|
|
DELPHI LP2242
34.36 €
-20%
27.49 €
|
|
FERODO FDB1852
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
FERODO FSL1852
51.24 €
-20%
40.99 €
|
|
FMSI-VERBAND 7671D799
|
|
JURID 572625D
|
|
JURID 572625J
|
|
JURID 572625JAS
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201718
|
|
METELLI 2201291
|
|
METELLI 2201291
|
|
MGA 377
|
|
MINTEX MDB2718
|
|
NECTO FD7223A
|
|
OPTIMAL 12543
|
|
STOP 572625S
|
|
TRUSTING 1311
|
|
TRUSTING 1311
|
|
TRW GDB3428
56.24 €
-20%
44.99 €
|
|
VALEO 598951
|
|
WAGNER WBP21680A
52.35 €
-0%
52.35 €
|
|
TOYOTA 044650K020
|
|
TOYOTA 044650K020
|
|
TOYOTA 044650K140
|
|
TOYOTA 04465YZZDV
|
| Toyota HILUX III пикап (KUN_, TGN_, LAN_, GGN_) | 102 коня | дизел |
| Toyota HILUX III пикап (KUN_, TGN_, LAN_, GGN_) | 120 коня | дизел |
| Toyota HILUX III пикап (KUN_, TGN_, LAN_, GGN_) | 171 коня | дизел |
| Toyota HILUX III пикап (KUN_, TGN_, LAN_, GGN_) | 144 коня | дизел |
