комплект спирачно феродо, дискови спирачки WAGNER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | WAGNER |
| Парт номер | WBP23096A |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 17,2 mm |
| контролен знак за преглед | E11 90R 01211/7451 |
| дължина | 131,6 mm |
| височина | 49,3 mm |
| тегло | 1,5 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | TRW |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ACDelco AC689781D
|
|
APEC braking PAD1435
|
|
ATE 13046058612
|
|
ATE 13046058612
|
|
BENDIX 572464B
|
|
BREMBO P28031
|
|
DELPHI LP1526
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
FERODO FDB1601
51.64 €
-20%
41.31 €
|
|
FERODO FSL1601
42.87 €
-20%
34.3 €
|
|
FTE BL1667A2
|
|
JURID 572464D
|
|
JURID 572464J
|
|
JURID 572464JAS
|
|
MAGNETI MARELLI 363700203122
|
|
METELLI 2204630
|
|
METELLI 2204630
|
|
MGA 550
|
|
MINTEX MDB1988
|
|
NECTO FD7118A
|
|
OPTIMAL 10322
|
|
PAGID T3122
|
|
STOP 572464S
|
|
TEXTAR 2309601
79.95 €
-20%
63.96 €
|
|
TEXTAR 2309617205T4047
|
|
TRUSTING 4790
|
|
TRUSTING 4790
|
|
TRW GDB3189
53.69 €
-20%
42.95 €
|
|
VALEO 598435
49.53 €
-20%
39.62 €
|
|
WAGNER WBP23096A
43.98 €
-0%
43.98 €
|
|
HONDA 45022S1AE61
|
|
HONDA 45022S1AE62
|
|
HONDA 45022S1AE63
|
|
HONDA 45022S1AE80
|
|
HONDA 45022S6F305
|
|
HONDA 45022S6FE50
|
| Honda ACCORD VI (CG, CK) | 116 коня | бензин |
| Honda CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | 100 коня | дизел |
