комплект спирачно феродо, дискови спирачки WAGNER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | WAGNER |
| Парт номер | WBP23280A |
| страна на монтаж | предна ос |
| качество | FER4020 |
| дебелина | 18 mm |
| контролен знак за преглед | E9 90R 01169/2028 |
| дължина | 63,5 mm |
| тегло | 1,944 kg |
| височина 1 | 74,7 mm |
| височина 2 | 75,6 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| вибрация (трептене) | с вибрационен успокоител |
| спирачна система | TRW |
| дължина 1 | 77,2 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking PAD1179
|
|
APEC braking PAD1386
|
|
ATE 13046028752
|
|
ATE 13046028752
|
|
BENDIX 573064B
|
|
BOSCH 0986424690
|
|
BOSCH 0986424690
|
|
Brake ENGINEERING PA1329
|
|
DELPHI LP1463
93.77 €
-20%
75.01 €
|
|
DELPHI LP1703
51.13 €
-20%
40.9 €
|
|
FEBI BILSTEIN 16456
70.64 €
-20%
56.51 €
|
|
FERODO FDB1709
89.99 €
-20%
71.99 €
|
|
ICER 181571
91.52 €
-0%
91.52 €
|
|
JURID 573064D
|
|
JURID 573064J
88.94 €
-20%
71.16 €
|
|
JURID 573064JAS
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201205
|
|
MINTEX MDB2120
|
|
MINTEX MDB2358
|
|
NECTO FD7284A
|
|
OPTIMAL 12158
|
|
PAGID T1205
|
|
STOP 573064S
|
|
TEXTAR 2328001
122.2 €
-20%
97.76 €
|
|
TRUSTING 7901
|
|
TRUSTING 7901
|
|
TRW GDB1381
111.97 €
-20%
89.58 €
|
|
VALEO 598992
|
|
WAGNER WBP23280A
92.98 €
-0%
92.98 €
|
|
AUDI 4B0698151D
|
|
AUDI 4B0698151L
|
|
AUDI 4B0698151S
|
|
AUDI 4B0698151D
|
|
AUDI 4B0698151L
|
|
AUDI 4B0698151S
|
|
AUDI 4B3698151
|
|
AUDI 4B3698151
|
|
VW 3D0698151B
|
| Audi A6 (4B2, C5) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 165 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 150 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 265 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 265 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 165 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 150 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 230 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 230 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 230 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 230 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 180 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 260 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 299 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 180 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 260 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 299 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 340 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 340 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 180 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 180 коня | дизел |
| Audi ALLROAD (4BH, C5) | 180 коня | дизел |
| Audi ALLROAD (4BH, C5) | 250 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 250 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 250 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 420 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 241 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 163 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 163 коня | бензин |
| Audi ALLROAD (4BH, C5) | 299 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 313 коня | дизел |
| Audi ALLROAD (4BH, C5) | 163 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 335 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 156 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 241 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 224 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 450 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 190 коня | бензин |
