комплект спирачно феродо, дискови спирачки WAGNER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | WAGNER |
| Парт номер | WBP23336A |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 18,3 mm |
| контролен знак за преглед | E11 90R 01211/7250 |
| дължина | 189 mm |
| височина | 55,5 mm |
| тегло | 2,34 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| спирачна система | Ate |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с бутална зегерка |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking PAD1131
|
|
ATE 13046072062
|
|
ATE 13046072062
|
|
BENDIX 573077B
|
|
BOSCH 0986424666
|
|
BOSCH 0986424666
|
|
Brake ENGINEERING PA1452
|
|
BREMBO P37005
|
|
DELPHI LP1557
38.12 €
-20%
30.49 €
|
|
FERODO FDB1523
57.78 €
-20%
46.22 €
|
|
FERODO FSL1523
67.5 €
-20%
54 €
|
|
FMSI-VERBAND 7660D790
|
|
HP (ZEBRA) 7334
|
|
JURID 572492J
|
|
JURID 573077D
|
|
JURID 573077J
|
|
JURID 573077JAS
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201296
|
|
METELLI 2205250
|
|
METELLI 2205250
|
|
MGA 512
|
|
MINTEX MDB2153
|
|
NECTO FD6953A
|
|
OPTIMAL 12100
|
|
PAGID T1296
|
|
REMSA 073602
|
|
REMSA 073602
|
|
ROADHOUSE 273602
|
|
STOP 573077S
|
|
TEXTAR 2363101
67.33 €
-20%
53.87 €
|
|
TEXTAR 2363117805T4136
|
|
TRUSTING 5410
|
|
TRUSTING 5410
|
|
TRW GDB4120
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
UNIPART GBP1423AF
|
|
VALEO 597365
|
|
VALEO 598510
49.83 €
-20%
39.87 €
|
|
WAGNER WBP23336A
51.11 €
-0%
51.11 €
|
|
JEEP 5011969AA
|
|
JEEP 5018592AA
|
|
JEEP 5018592AB
|
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 190 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 220 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 140 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 223 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 163 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 258 коня | бензин |
