комплект спирачно феродо, дискови спирачки WAGNER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | WAGNER |
| Парт номер | WBP23402B |
| страна на монтаж | предна ос |
| качество | FER4432 |
| дебелина | 20,52 mm |
| контролен знак за преглед | E11 90R 01204/6865 |
| дължина | 155,1 mm |
| тегло | 2 kg |
| височина 1 | 69,5 mm |
| височина 2 | 70,5 mm |
| спирачна система | Ate |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking pad1248
|
|
ATE 13046071722
|
|
ATE 13046071722
|
|
BENDIX 573089B
|
|
BOSCH 0986494073
|
|
BOSCH 0986494073
|
|
DURON DBP234188
|
|
FERODO FDB4188
55.73 €
-20%
44.58 €
|
|
JURID 573089D
|
|
JURID 573089J
45.25 €
-20%
36.2 €
|
|
JURID 573089JAS
|
|
JURID 573089JC
53.68 €
-20%
42.94 €
|
|
MINTEX MDB2262
49.22 €
-20%
39.37 €
|
|
NECTO FD7399A
|
|
OPTIMAL 88800
|
|
PAGID T1234
|
|
STOP 573089S
|
|
TRUSTING 5564
|
|
TRUSTING 5564
|
|
TRW GDB1686
50.43 €
-20%
40.34 €
|
|
WAGNER WBP23402B
59.38 €
-0%
59.38 €
|
|
FIAT 77363604
|
|
FIAT 77364224
|
|
OPEL 1605098
|
|
OPEL 93186003
|
| Fiat CROMA (194) | 136 коня | дизел |
| Fiat CROMA (194) | 147 коня | бензин |
| Fiat CROMA (194) | 120 коня | дизел |
| Fiat CROMA (194) | 150 коня | дизел |
| Opel ASTRA H (L48) | 240 коня | бензин |
| Opel ZAFIRA B (A05) | 241 коня | бензин |
| Fiat CROMA (194) | 140 коня | бензин |
| Opel ASTRA H GTC (L08) | 240 коня | бензин |
| Fiat CROMA (194) | 115 коня | дизел |
