комплект спирачно феродо, дискови спирачки WAGNER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | WAGNER |
| Парт номер | WBP23434B |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 17,9 mm |
| контролен знак за преглед | E11 90R 01211/6354 |
| дължина | 169 mm |
| височина | 64,5 mm |
| тегло | 2,5 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | Bosch |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking PAD1300
|
|
BENDIX 572523B
|
|
BENDIX 572564B
|
|
BLUE PRINT ADN142118
63.38 €
-20%
50.71 €
|
|
BREMBO P56042
|
|
DELPHI LP1848
43.49 €
-20%
34.79 €
|
|
DURON DBP331616
|
|
FERODO FSL1616
|
|
FERODO FVR1616
55.22 €
-20%
44.18 €
|
|
HP (ZEBRA) 7612
|
|
JURID 572564D
|
|
JURID 572564J
87.55 €
-20%
70.04 €
|
|
JURID 572564JAS
|
|
METELLI 2205361
|
|
MINTEX MDB2593
|
|
NECTO FD7062V
|
|
OPTIMAL 12576
|
|
PAGID T1372
|
|
STOP 572564S
|
|
TEXTAR 2343501
|
|
TRUSTING 5521
|
|
TRW GDB3354
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
WAGNER WBP23434B
55.47 €
-0%
55.47 €
|
|
NISSAN 40609X226
|
|
NISSAN 410609X225
|
|
NISSAN 410609X226
|
|
NISSAN 410600X226
|
|
NISSAN 410609X225
|
|
NISSAN 410609X525
|
