комплект спирачно феродо, дискови спирачки WAGNER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | WAGNER |
| Парт номер | WBP23447A |
| страна на монтаж | задна ос |
| качество | FER4223 |
| дебелина | 17 mm |
| контролен знак за преглед | E4 90R 01193/5684 |
| дължина | 121,9 mm |
| височина | 58,2 mm |
| тегло | 1,18 kg |
| контактен датчик за износване | за подготвен за контактен датчик за износване |
| вибрация (трептене) | с вибрационен успокоител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с бутална зегерка |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking PAD1643
|
|
ATE 13046072322
|
|
ATE 13046072322
|
|
BENDIX 573228B
|
|
DELPHI LP2068
47.78 €
-20%
38.22 €
|
|
FEBI BILSTEIN 16633
39.73 €
-20%
31.78 €
|
|
FERODO FDB4067
53.17 €
-20%
42.54 €
|
|
FERODO FSL4067
69.97 €
-20%
55.97 €
|
|
FMSI-VERBAND 7427D1042
|
|
JURID 573228D
|
|
JURID 573228J
51.04 €
-20%
40.83 €
|
|
JURID 573228JAS
|
|
JURID 573228JC
63.63 €
-20%
50.91 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201771
|
|
MINTEX MDB2961
|
|
NECTO FD7354A
|
|
OPTIMAL 12251
|
|
STOP 573228S
|
|
TRUSTING 6604
|
|
TRUSTING 6604
|
|
TRW GDB1730
53.17 €
-20%
42.54 €
|
|
WAGNER WBP23447A
54.08 €
--0%
54.08 €
|
|
BMW 34216776937
|
| BMW X5 (E70) | 245 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 306 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 245 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 211 коня | дизел |
| BMW X5 (F15, F85) | 258 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 272 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 235 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 235 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 272 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 235 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 235 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 286 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 320 коня | бензин |
| BMW X5 (F15, F85) | 306 коня | бензин |
| BMW X5 (F15, F85) | 218 коня | дизел |
| BMW X5 (F15, F85) | 218 коня | дизел |
| BMW X6 (F16, F86) | 258 коня | дизел |
| BMW X6 (F16, F86) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (F16, F86) | 277 коня | дизел |
| BMW X6 (F16, F86) | 326 коня | бензин |
| BMW X5 (F15, F85) | 231 коня | дизел |
| BMW X5 (F15, F85) | 231 коня | дизел |
| BMW X5 (F15, F85) | 245 коня | бензин/ електро |
