комплект спирачно феродо, дискови спирачки WAGNER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | WAGNER |
| Парт номер | WBP23467A |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 18,5 mm |
| контролен знак за преглед | E9 90R 01957/1317 |
| дължина | 141 mm |
| височина | 54 mm |
| тегло | 1,5 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| спирачна система | Ate |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с бутална зегерка |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking PAD1484
|
|
ATE 13046071902
|
|
ATE 13046071902
|
|
BENDIX 573301B
|
|
BOSCH 0986494219
|
|
BOSCH 0986494219
|
|
Brake ENGINEERING PA1725
|
|
BREMBO P85068
|
|
DELPHI LP2086
60.34 €
-20%
48.27 €
|
|
FERODO FDB1460
58.8 €
-20%
47.04 €
|
|
JURID 573301D
|
|
JURID 573301J
72.28 €
-20%
57.83 €
|
|
JURID 573301JAS
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201609
|
|
METELLI 2206610
|
|
METELLI 2206610
|
|
MGA 801
|
|
MINTEX MDB2822
|
|
NECTO FD6900A
|
|
STOP 573301S
|
|
TEXTAR 2436701
78.85 €
-20%
63.08 €
|
|
TRUSTING 6770
|
|
TRUSTING 6770
|
|
TRW GDB1672
69.02 €
-20%
55.22 €
|
|
VALEO 598967
78.39 €
-20%
62.72 €
|
|
WAGNER WBP23467A
60.6 €
-0%
60.6 €
|
|
VW 7L6698451
|
| Porsche CAYENNE (9PA, 955) | 340 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 220 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 313 коня | дизел |
| Porsche CAYENNE (9PA, 955) | 450 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 310 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 174 коня | дизел |
| Porsche CAYENNE (9PA, 955) | 250 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 241 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 225 коня | дизел |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 450 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 280 коня | бензин |
| Porsche CAYENNE (9PA, 955) | 500 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 350 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 350 коня | дизел |
| Porsche CAYENNE (9PA, 955) | 405 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 240 коня | дизел |
