| тип управление | напречен носач |
| тегло | 1450 g |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 13 mm |
| материал | чугун |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стоманена отливка |
| необходими бройки | 2 |
| тип управление | напречен носач |
| дължина 2 | 277,3 mm |
| тегло | 2000 g |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | задна ос |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| тип управление | напречен носач |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |