| тип управление | напречен носач |
| дължина 2 | 287 mm |
| тегло | 1420 g |
| външна резба 2 | M 12x1,25 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 13 mm |
| материал | чугун |
| тип управление | надлъжна кормилна щанга |
| тип управление | напречен носач |
| необходими бройки | 2 |
| тип управление | напречен носач |
| дължина 2 | 277,3 mm |
| тегло | 2000 g |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | задна ос |
| материал | стоманена пластина |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 340 mm |
| ширина | 44 mm |
| височина | 90 mm |
| мярка на резбата | M12x1.25 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| размер на конуса | 13 mm |
| вътрешен диаметър | 10,1 mm |
| тип управление | надлъжна кормилна щанга |
| материал на рамата | чугун |
| тип управление | напречен носач |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| вътрешен диаметър | 29 mm |
| цвят | черен |
| материал | стоманена отливка |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| тегло | 1,560 kg |
| необходими бройки | 2 |
| тегло | 1,607 kg |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стоманена отливка |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| размер на конуса | 13 mm |
| вътрешен диаметър | 29 mm |
| цвят | черен |
| материал | стоманена отливка |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| тегло | 1,56 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стоманена пластина |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 19051 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стоманена пластина |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 19050 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| продуктов номер | 4213150 |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| материал | стоманена пластина |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | ляво |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| материал | стоманена пластина |