| тип управление | триъгълен носач (тов.автомобил) |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отпред |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 30 mm |
| вътрешна дължина | 54,5 mm |
| външна дължина | 38 mm |
| за OEномер | 46421522 |
| тегло | 890 g |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 890 g |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | задна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| материал | стоманена пластина |
| страна на монтаж | предна ос |
| мярка на резбата | M12x1.25 |
| тип управление | напречен носач |
| мярка на резбата | M12x1.25 |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | за надлъжен лост |
| тип управление | напречен носач |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | триъгълен носач (тов.автомобил) |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| за OEномер | 51866700 |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| тегло | 3900 g |
| външна резба 2 | M 12X1,25 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 13,8 mm |
| материал | стоманена пластина |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| тип управление | напречен носач |
| размер на конуса | 13,6 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |
| размер на конуса | 13,6 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |
| размер на конуса | 13,6 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| тип управление | напречен носач |
| размер на конуса | 13,6 mm |
| тип управление | напречен носач |
| тегло | 3900 g |
| външна резба 2 | M 12X1,25 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 13,8 mm |
| материал | стоманена пластина |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| материал | стоманена пластина |
| номер на артикул в чифта | 216 050 0022 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| материал | стоманена пластина |
| номер на артикул в чифта | 216 050 0021 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| материал | стоманена пластина |
| номер на артикул в чифта | 70 92 1955 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 3,850 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 70 92 1953 |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 3,850 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTC1150 |
| тип управление | напречен носач |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTC1149 |
| номер на артикул в чифта | 21953 |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 3,850 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 21955 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 3,850 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |