| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| дължина | 260 mm |
| размер на конуса | 13,1 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 295 mm |
| ширина | 42 mm |
| височина | 104 mm |
| мярка на резбата | M12x1.25 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 295 mm |
| ширина | 42 mm |
| височина | 104 mm |
| мярка на резбата | M12x1.25 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стоманена отливка |