| тип управление | надлъжна кормилна щанга |
| дължина | 601 mm |
| тип управление | напречен носач |
| дължина 2 | 600 mm |
| тегло | 1250 g |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | задна ос |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| тип управление | надлъжна кормилна щанга |
| дължина | 600 mm |
| тип управление | надлъжна кормилна щанга |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина | 600 mm |
| тип управление | надлъжна кормилна щанга |
| материал | стоманена пластина |
| необходими бройки | 2 |
| тип управление | напречен носач |
| тегло | 3000 g |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 18 mm |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| тегло | 3000 g |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 18 mm |
| материал | стоманена пластина |
| дължина1/дължина2 | 670, 600 mm |
| тегло | 1,35 kg |
| щанга | управляваща щанга |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | задна ос |