| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| страна на монтаж | отдолу |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| страна на монтаж | отпред |
| материал | стоманена пластина |
| да се подменят само по двойки |
| щанга | прът за клапаните |
| тип управление | надлъжна кормилна щанга |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тип управление | кос носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 490 mm |
| тип управление | кос носач |
| тип управление | кос носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 610 mm |
| ширина | 285 mm |
| височина | 85 mm |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 21mm |
| тип управление | напречен носач |
| дължина | 610 mm |
| ширина | 285 mm |
| височина | 85 mm |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 21mm |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | JTC2286 |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | JTC2285 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| материал | стоманена пластина |
| номер на артикул в чифта | 716 050 0016 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| материал | стоманена пластина |
| номер на артикул в чифта | 716 050 0015 |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| дължина | 610 mm |
| ширина | 290 mm |
| височина | 85 mm |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 21mm |
| тип управление | напречен носач |
| дължина | 610 mm |
| ширина | 290 mm |
| височина | 85 mm |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 21mm |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стоманена пластина |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| материал | алуминий |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| материал | алуминий |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| материал | алуминий |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| материал | алуминий |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 545 mm |
| ширина | 208 mm |
| височина | 118 mm |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| материал | стоманена пластина |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| материал | стоманена пластина |
| необходими бройки | 1 |