| външна резба | M10 x 1,5 mm |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен торкс (евр. звезда) |
| повърхност | безхромно-(VI) пасивиране |
| дължина на болта под главата | 50 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| външна резба | M10 x 1,5 mm |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен торкс (евр. звезда) |
| повърхност | безхромно-(VI) пасивиране |
| дължина на болта под главата | 50 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 2 |
| външна резба | M10 x 1,5 mm |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен торкс (евр. звезда) |
| повърхност | безхромно-(VI) пасивиране |
| дължина на болта под главата | 50 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| външна резба | M10 x 1,5 mm |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен торкс (евр. звезда) |
| повърхност | безхромно-(VI) пасивиране |
| дължина на болта под главата | 50 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,478 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,478 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | ляво |
| тип управление | напречен носач |
| необходими бройки | 1 |
| вариант на екипировка | Single Skin Type |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 14244 |
| цвят | черен |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | дясно |
| тегло | 2,525 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 14243 |
| цвят | черен |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | ляво |
| тегло | 2,5251 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тип управление | напречен носач |
| обурудване на автомобила | за автомобили със сервоуправление |
| материал | стоманена пластина |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 19643/1 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тип управление | напречен носач |
| размер на конуса | 16,5 mm |
| продуктов номер | 4212370 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тип управление | напречен носач |
| размер на конуса | 16,5 mm |
| продуктов номер | 4212360 |
| страна на монтаж | предна ос |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 16.5mm |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| тип управление | напречен носач |
| обурудване на автомобила | за автомобили със сервоуправление |
| размер на конуса | 17 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |
| обурудване на автомобила | за автомобили със сервоуправление |
| размер на конуса | 17 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| материал | стоманена пластина |
| дължина | 246 mm |
| номер на артикул в чифта | 716 050 4159 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| материал | стоманена пластина |
| дължина | 246 mm |
| номер на артикул в чифта | 716 050 4150 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | ляво |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| материал | стоманена пластина |
| номер на артикул в чифта | 50 73 0037 |
| цвят | черен |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | дясно |
| тегло | 2,525 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 50 73 0049 |
| цвят | черен |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | ляво |
| тегло | 2,525 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| вид на свързване | торба |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| вид на свързване | торба |
| тип управление | напречен носач |
| монтажен диаметър | 16,5 mm |
| дължина | 246,4 mm |
| тип управление | напречен носач |
| монтажен диаметър | 16,5 mm |
| дължина | 246,4 mm |
| страна на монтаж | ляво долу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 33882 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 3,540 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 50 93 3881 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 3,440 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| допълващ артикул /допълваща информация | без принадлежности |
| тип управление | напречен носач |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTC1038 |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| допълващ артикул /допълваща информация | без принадлежности |
| тип управление | напречен носач |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTC1037 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 16.5mm |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| размер на конуса | 16,5 mm |
| тип управление | напречен носач |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | 3003 |
| номер на артикул в чифта | 3172 |
| материал на рамата | стоманена пластина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | необходим е специален инструмент за монтаж |
| номер на артикул в чифта | 33881 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 3,440 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стоманена пластина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стоманена пластина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| материал | стоманена пластина |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| размер на конуса | 16,5 mm |
| тип управление | напречен носач |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | 3003 |
| номер на артикул в чифта | 3173 |
| материал на рамата | стоманена пластина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | необходим е специален инструмент за монтаж |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| размер на конуса | 16,5 mm |
| тип управление | напречен носач |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | 3003 |
| номер на артикул в чифта | 3173 |
| материал на рамата | стоманена пластина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | необходим е специален инструмент за монтаж |