| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 42120 |
| материал | стомана |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 3,95 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 42119 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 4,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | ADH286116C |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 3,950 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | ADH286115C |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 4,050 kg |
| необходими бройки | 1 |