| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| външна резба | 12x1,25 mm |
| монтажен диаметър | 15,2 mm |
| конструктивна височина | 81,5 mm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 13 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 41726 |
| материал | стомана |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 3,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 41712 |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 3,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | ADG086143 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 4,130 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | ADG086162 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 3,920 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | ляво |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стоманена пластина |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стоманена пластина |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| размер на конуса | 15 mm |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 87272 |
| материал на рамата | стоманена пластина |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| размер на конуса | 15 mm |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 87273 |
| материал на рамата | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| размер на конуса | 15 mm |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 87273 |
| материал на рамата | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |