| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | напречен |
| тип управление | напречен носач |
| тегло | 0,616 kg |
| размер на конуса | 17,95 mm |
| тип управление | напречен носач |
| размер на конуса | 17,95 mm |
| тип управление | напречен носач |
| дължина | 575 mm |
| ширина | 285 mm |
| височина | 84 mm |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 18mm |
| тип управление | напречен носач |
| дължина | 575 mm |
| ширина | 285 mm |
| височина | 84 mm |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 18mm |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без носещ/ направляващ шарнир |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без носещ/ направляващ шарнир |
| качество | A1 |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ябълковиден накрайник (шарнир) |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ябълковиден накрайник (шарнир) |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| необходими бройки | 1 |