| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| за OEномер | 500379801 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| за OEномер | 500379802 |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| за OEномер | 500334717 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| за OEномер | 500334716 |
| тип управление | напречен носач |
| външна резба | M16x1,5 mm |
| обща дължина | 337,5 mm |
| диаметър | 16,5 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| номер на артикул в чифта | JTC1291 |
| тип управление | напречен носач |
| външна резба | M16x1,5 mm |
| обща дължина | 337,5 mm |
| диаметър | 16,5 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| номер на артикул в чифта | JTC1291 |
| тип управление | напречен носач |
| външна резба | M18x1,5 mm |
| обща дължина | 463 mm |
| диаметър | 16,5 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| номер на артикул в чифта | JTC1292 |
| тип управление | напречен носач |
| външна резба | M18x1,5 mm |
| обща дължина | 463 mm |
| диаметър | 16,5 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| номер на артикул в чифта | JTC1291 |