| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| необходими бройки | 1 |
| материал | алуминий |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с лагер |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 2,072 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | ADJ138608 |
| материал | алуминий |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | на предната ос отгоре |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 0,96 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | ADJ138607 |
| материал | алуминий |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | в дясно горе |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 0,96 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 48096 |
| материал | алуминий |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | на предната ос отгоре |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 0,96 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 48095 |
| материал | алуминий |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | в дясно горе |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 0,96 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | ляво |
| тип управление | напречен носач |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |
| материал | алуминий |
| материал | алуминий |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с лагер |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 2,072 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | ляво |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | ляво |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTC1337 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | ляво |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |