| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 41780 |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 3,65 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 41779 |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 3,66 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | ADG086243 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 3,650 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | ADG086242 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 3,6 kg |
| необходими бройки | 1 |