| тип управление | надлъжна кормилна щанга |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 41828 |
| материал | стомана |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с лагер |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 4,43 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 41826 |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 24 |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 4,43 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | ADG086300 |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с лагер |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 4,330 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | ADG086299 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |