| тип управление | надлъжна кормилна щанга |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с лагер |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 2,99 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с лагер |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 2,970 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| размер на конуса | 18 mm |
| тип управление | напречен носач |
| размер на конуса | 18 mm |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| необходими бройки | 1 |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 3,98 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | ADG086234 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 4,3 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 4,190 kg |
| необходими бройки | 1 |