| дължина | 450 mm |
| ширина | 380 mm |
| височина | 75 mm |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 16mm |
| тип управление | напречен носач |
| дължина | 450 mm |
| ширина | 380 mm |
| височина | 75 mm |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 16mm |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| обща дължина | 348 mm |
| диаметър | 12,2 mm |
| размер на конуса | 16 mm |
| номер на артикул в чифта | JTC1409 |
| тип управление | напречен носач |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| обща дължина | 348 mm |
| диаметър | 12,2 mm |
| размер на конуса | 16 mm |
| номер на артикул в чифта | JTC1408 |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | J4900316 |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 41728 |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 3,66 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | ADG086164 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 3,4 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 41809 |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| глава на болт (щифт) | 16 mm |
| тегло | 3,45 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 41808 |
| материал | стомана |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| глава на болт (щифт) | 16 mm |
| тегло | 3,45 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| качество | A1 |
| размер на конуса | 16 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| тип управление | напречен носач |
| качество | A1 |
| размер на конуса | 16 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| размер на конуса | 16 mm |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 81075 |
| материал на рамата | стоманена пластина |
| номер на артикул в чифта | 41729 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| размер на конуса | 16 mm |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 81074 |
| материал на рамата | стоманена пластина |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 41730 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | ADG086283C |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 3,420 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 41727 |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 3,66 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 41749 |
| материал | стомана |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 3,31 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 41748 |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 3,31 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 41847 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 41846 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стоманена пластина |
| номер на артикул в чифта | 28-16 050 0021 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стоманена пластина |
| номер на артикул в чифта | 28-16 050 0020 |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | ADG086165 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 3,350 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | ADG086282C |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 3,320 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | ADG086166 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 3,380 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | ADG086163 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 3,550 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | ADG086190 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 3,4 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | ADG086189 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 3,420 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | ADG086319 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | ADG086318 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 3,430 kg |
| необходими бройки | 1 |