| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отгоре |
| конструктивна височина | 92 mm |
| монтажен диаметър | 18 mm |
| външна резба | 16X1,5 mm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външна резба | M16 x 1,5 mm |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 2,62 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 2,704 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |