| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 43112 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 1,618 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 43111 |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 1,77 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | ADT38664 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 1,618 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | ADT38663 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 1,650 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | N4932013 |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | N4922013 |