| необходими бройки | 1 |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ябълковиден накрайник (шарнир) |
| дължина | 440 mm |
| ширина | 380 mm |
| височина | 65 mm |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 17.5mm |
| тип управление | напречен носач |
| дължина | 440 mm |
| ширина | 380 mm |
| височина | 65 mm |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 17.5mm |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| конструктивна височина | 66 mm |
| монтажен диаметър | 17,5 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 16 mm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| материал | стоманена пластина |
| номер на артикул в чифта | 35-16 050 0021 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| материал | стоманена пластина |
| номер на артикул в чифта | 35-16 050 0020 |
| номер на артикул в чифта | 36882 |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 2,6 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 36881 |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 2,6 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| дължина | 335 mm |
| диаметър 1 | 12,2 mm |
| номер на артикул в чифта | JTC2173 |
| тип управление | напречен носач |
| дължина | 335 mm |
| диаметър 1 | 12,2 mm |
| номер на артикул в чифта | JTC2172 |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 2,660 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ябълковиден накрайник (шарнир) |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| качество | A1 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| качество | A1 |
| номер на артикул в чифта | 50 93 6882 |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 2,6 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 50 93 6881 |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 2,6 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| цвят | черен |
| материал | стомана |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 2,69 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| размер на конуса | 17,5 mm |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 51078 |
| материал на рамата | стоманена пластина |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| размер на конуса | 17,5 mm |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 51079 |
| материал на рамата | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| необходими бройки | 1 |