| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| вид на свързване | торба |
| страна на монтаж | задна ос |
| тип управление | надлъжна кормилна щанга |
| секция | долна част |
| качество | A1 |
| тип управление | надлъжна кормилна щанга |
| спецификация | RR-Upper Lateral Arm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| дължина | 286 mm |
| тип управление | надлъжна кормилна щанга |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| материал | стоманена пластина |
| допълващ артикул /допълваща информация | без принадлежности |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | горе |
| тип управление | напречен носач |
| допълващ артикул /допълваща информация | без принадлежности |
| тип управление | напречен носач |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| тип управление | кос носач |
| необходими бройки | 2 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | двустранен |
| допълващ артикул /допълваща информация | без принадлежности |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,57 kg |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,590 kg |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | надлъжна кормилна щанга |
| спецификация | RR Lower-Lateral Arm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| дължина | 280 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| номер на артикул в чифта | ADM58666 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 4,693 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | надлъжна кормилна щанга |
| дължина | 495,5 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тип управление | напречен носач |
| ходова част | за автомобили без спортна ходова част |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 3,100 kg |
| необходими бройки | 2 |
| номер на артикул в чифта | 42433 |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 4,7 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 42432 |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 4,68 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | ADM58667 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 4,739 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 1,420 kg |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ябълковиден накрайник (шарнир) |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| номер на артикул в чифта | J4913021 |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ябълковиден накрайник (шарнир) |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| номер на артикул в чифта | J4903021 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| материал | стоманена пластина |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| размер на конуса | 18 mm |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 51174 |
| материал на рамата | стоманена пластина |
| допълващ артикул /допълваща информация | без принадлежности |
| тип управление | напречен носач |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTC7563 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без принадлежности |
| тип управление | напречен носач |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTC7562 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| размер на конуса | 18 mm |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 51175 |
| материал на рамата | стоманена пластина |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |