| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тип управление | напречен носач |
| секция | задната част |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тип управление | напречен носач |
| секция | предна част |
| тип управление | напречен носач |
| допълващ артикул /допълваща информация | без принадлежности |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без носещ/ направляващ шарнир |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTC620 |
| тип управление | напречен носач |
| допълващ артикул /допълваща информация | без принадлежности |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без носещ/ направляващ шарнир |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTC619 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| допълващ артикул /допълваща информация | с букса |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без носещ/ направляващ шарнир |
| секция | долна част |
| качество | A1 |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| допълващ артикул /допълваща информация | с букса |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без носещ/ направляващ шарнир |
| секция | долна част |
| качество | A1 |
| мярка на резбата | bez sworznia |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 42425 |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с лагер |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 3,42 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 42424 |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 3,42 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | ADM58658 |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с лагер |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 3,480 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | ADM58657 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 3,4 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| мярка на резбата | M 14x1,5 mm |
| материал | стоманена пластина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| мярка на резбата | M 14x1,5 mm |
| материал | стоманена пластина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стоманена пластина |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 49580 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 1 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| мярка на резбата | Without Ball Joint |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| мярка на резбата | Without Ball Joint |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 1 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | ляво |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | дясно |