| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| тип управление | надлъжна кормилна щанга |
| секция | предна част |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| тип управление | надлъжна кормилна щанга |
| секция | предна част |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тип управление | надлъжна кормилна щанга |
| секция | задната част |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| спецификация | DISCONTINUED |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 18 mm |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 18 mm |
| материал | стоманена пластина |
| страна на монтаж | ляво |
| тип управление | напречен носач |
| допълващ артикул /допълваща информация | с букса |
| тип планка | комплект част |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| секция | долна част |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |
| допълващ артикул /допълваща информация | с букса |
| тип планка | комплект част |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| секция | долна част |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 340 mm |
| ширина | 330 mm |
| височина | 80 mm |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 18mm |
| тип управление | напречен носач |