| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тип управление | напречен носач |
| допълващ артикул /допълваща информация | с букса |
| секция | предна част |
| допълващ артикул /допълваща информация | с букса |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| тип управление | напречен носач |
| секция | задната част |
| допълващ артикул /допълваща информация | с букса |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| тип управление | напречен носач |
| секция | задната част |
| тип управление | напречен носач |
| дължина | 55,2 mm |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| дължина | 58,2 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стоманена пластина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 470 mm |
| ширина | 410 mm |
| височина | 80 mm |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 18mm |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 470 mm |
| ширина | 410 mm |
| височина | 80 mm |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 18mm |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стоманена пластина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| размер на конуса | 18 mm |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 51274 |
| материал на рамата | чугун |
| тип управление | напречен носач |
| дължина | 58,2 mm |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| допълващ артикул /допълваща информация | с букса |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| качество | A1 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| допълващ артикул /допълваща информация | с букса |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| качество | A1 |
| номер на артикул в чифта | 12909 |
| цвят | черен |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | дясно |
| тегло | 3,500 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| тип управление | напречен носач |
| размер на конуса | 18 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |
| размер на конуса | 18 mm |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 3,5 kg |
| цвят | черен |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| тегло | 3,5 kg |
| цвят | черен |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 42401 |
| материал | стомана |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 4,58 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 42400 |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 4,58 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 83 73 0002 |
| цвят | черен |
| материал | стоманена отливка |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | дясно |
| тегло | 3,5 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | ADM58623 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 4,580 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стоманена пластина |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 49583 |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | ADM58622 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 4,590 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | надлъжна кормилна щанга |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| материал | стоманена пластина |
| номер на артикул в чифта | 35-16 050 0033 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| материал | стоманена пластина |
| номер на артикул в чифта | 35-16 050 0034 |
| номер на артикул в чифта | 12908 |
| цвят | черен |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | ляво |
| тегло | 3,500 kg |
| необходими бройки | 1 |