| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| тип управление | напречен носач |
| размер на конуса | 18 mm |
| номер на артикул в чифта | 42407 |
| материал | стомана |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 4,6 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 42408 |
| материал | стомана |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 4,6 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| тип управление | напречен носач |
| размер на конуса | 18 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |
| размер на конуса | 18 mm |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |
| размер на конуса | 18 mm |
| номер на артикул в чифта | ADM58631 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 4,620 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | ADM58630 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 4,6 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| размер на конуса | 18 mm |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| размер на конуса | 18 mm |
| дължина | 595 mm |
| ширина | 290 mm |
| височина | 85 mm |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 18mm |
| тип управление | напречен носач |
| дължина | 595 mm |
| ширина | 290 mm |
| височина | 85 mm |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 18mm |
| тип управление | напречен носач |
| мярка на резбата | M14 x 1.5 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| мярка на резбата | M14 x 1.5 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| размер на конуса | 18 mm |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 51072 |
| материал на рамата | стоманена пластина |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| размер на конуса | 18 mm |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 51073 |
| материал на рамата | стоманена пластина |