| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| единицамярка за количество | комплект |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | отвън |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| брой на проводите | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,843 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,843 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с монтажна втулка |
| брой на проводите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| страна на монтаж | вътрешен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| тегло | 0,581 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| височина | 49 mm |
| вътрешен диаметър | 18 mm |
| външен диаметър | 60 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| единицамярка за количество | комплект |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| продуктов номер | 4241010 |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| тегло | 0,581 kg |
| необходими бройки | 1 |
| единицамярка за количество | комплект |
| тип управление | напречен носач |
| тегло | 820 g |
| външна резба 2 | M 10x1 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 13,8 mm |
| материал | алуминий |
| тип управление | напречен носач |
| тегло | 820 g |
| външна резба 2 | M 10x1 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 13,8 mm |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | горе |
| тип управление | напречен носач |
| дължина | 213 mm |
| размер на конуса | 13,6 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | горе |
| тип управление | напречен носач |
| дължина | 213 mm |
| размер на конуса | 13,8 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | горе |
| тип управление | напречен носач |
| продуктов номер | 4211010 |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | горе |
| тип управление | напречен носач |
| продуктов номер | 4211000 |
| номер на артикул в чифта | 10 73 0004 |
| материал | алуминиева отливка |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 0,795 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тип управление | напречен носач |
| размер на конуса | 13,6 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тип управление | напречен носач |
| размер на конуса | 13,6 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тип управление | напречен носач |
| материал | алуминий |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 19843 |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| единицамярка за количество | комплект |
| номер на артикул в чифта | 05953 |
| материал | алуминиева отливка |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 0,795 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 05952 |
| материал | алуминиева отливка |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 0,795 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 10 73 0003 |
| материал | алуминиева отливка |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 0,795 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | горе |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| тип управление | за напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | ляво |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| тип управление | напречен носач |
| материал | алуминий |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTC290 |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| ъгъл на наклона на конус | 1/10 |
| размер на конуса | 13,9 mm |
| тип управление | надлъжна кормилна щанга |
| номер на артикул в чифта | 49283 |
| материал на рамата | алуминий |
| необходими бройки | 2 |