| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | напречен |
| тип управление | напречен носач |
| тегло | 1,128 kg |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тип управление | напречен носач |
| дължина | 581 mm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| материал | гума/метал |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 1,040 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 36141 |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 3,890 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 36140 |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 3,890 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стоманена пластина |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| номер на артикул в чифта | ADB118604 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 3,8 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на задната ос отгоре |
| страна на монтаж | на задната ос отдолу |
| тегло | 1,068 kg |
| необходими бройки | 4 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стоманена пластина |
| дължина | 533 mm |
| номер на артикул в чифта | ADB118603 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 3,76 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 425 mm |
| ширина | 425 mm |
| височина | 100 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5 / M12x1.5 |
| тип управление | напречен носач |
| дължина | 425 mm |
| ширина | 425 mm |
| височина | 100 mm |
| мярка на резбата | M14x1.5 / M12x1.5 |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | JTC148 |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | JTC156 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стоманена пластина |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| номер на артикул в чифта | 316 050 0082 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| ъгъл на наклона на конус | 1/6 |
| размер на конуса | 16,4 mm |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 21677 |
| материал на рамата | стоманена пластина |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| ъгъл на наклона на конус | 1/6 |
| размер на конуса | 16,4 mm |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 21676 |
| материал на рамата | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без гумен тампон |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без гумен тампон |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| качество | A1 |