| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| тип управление | напречен носач |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTC722 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| тип управление | напречен носач |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTC721 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| материал | стомана |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| номер на артикул в чифта | 32-16 050 0043 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| материал | стомана |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| номер на артикул в чифта | 32-16 050 0023 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тип управление | напречен носач |
| допълващ артикул /допълваща информация | с букса |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| секция | долна част |
| секция | предна част |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тип управление | напречен носач |
| допълващ артикул /допълваща информация | с букса |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| секция | долна част |
| секция | предна част |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | горе |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | горе |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| секция | горна част |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| секция | горна част |
| качество | A1 |
| тип управление | надлъжна кормилна щанга |
| номер на артикул в чифта | J4905000 |
| тип управление | надлъжна кормилна щанга |
| за OEномер | MB912509 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тип управление | надлъжна кормилна щанга |
| за OEномер | MB912510 |
| материал | стоманена пластина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| материал | стоманена пластина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отзад |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| материал | стомана |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| номер на артикул в чифта | 32-16 050 0027 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отзад |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| материал | стомана |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| номер на артикул в чифта | 32-16 050 0026 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| размер на конуса | 16 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| размер на конуса | 16 mm |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тип управление | напречен носач |
| допълващ артикул /допълваща информация | с букса |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| секция | долна част |
| секция | задната част |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тип управление | напречен носач |
| допълващ артикул /допълваща информация | с букса |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| секция | долна част |
| секция | задната част |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| размер на конуса | 15,3 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| размер на конуса | 15,3 mm |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стоманена пластина |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | горе |
| номер на артикул в чифта | 49244 |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стоманена пластина |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | горе |
| номер на артикул в чифта | 49243 |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | надлъжна кормилна щанга |
| номер на артикул в чифта | J4915000 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | горе |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| материал | стоманена пластина |
| мярка на резбата | M10x1,25 |
| номер на артикул в чифта | 32-16 050 0039 |
| тип управление | надлъжна кормилна щанга |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| размер на конуса | 15,3 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| размер на конуса | 15,3 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | горе |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| материал | стоманена пластина |
| мярка на резбата | M10x1,25 |
| номер на артикул в чифта | 32-16 050 0038 |
| тип управление | надлъжна кормилна щанга |