| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| материал | стоманена пластина |
| усилено изпълнение | |
| номер на артикул в чифта | 36-16 050 0060/HD |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| материал | стоманена пластина |
| усилено изпълнение | |
| номер на артикул в чифта | 36-16 050 0059/HD |
| номер на артикул в чифта | 48159 |
| материал | стомана |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 3 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | ADN186130 |
| материал | стомана |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 3 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | ADN186129 |
| материал | стомана |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 2,97 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 48158 |
| материал | стомана |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип на окачването | гуменометален тампон |
| тегло | 2,97 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| тегло | 2,97 kg |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |