| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 390 mm |
| ширина | 375 mm |
| височина | 70 mm |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 16mm |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 390 mm |
| ширина | 375 mm |
| височина | 70 mm |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 16mm |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| размер на конуса | 16 mm |
| тип управление | напречен носач |
| размер на конуса | 16 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| допълващ артикул /допълваща информация | с букса |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| допълващ артикул /допълваща информация | с букса |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| тип управление | напречен носач |
| тегло | 2,256 kg |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| тип управление | напречен носач |
| тегло | 2,256 kg |
| тип управление | напречен носач |
| тегло | 2273 g |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 16 mm |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 16 mm |
| материал | стоманена пластина |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| вид на свързване | торба |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| размер на конуса | 16 mm |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| размер на конуса | 16 mm |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стоманена пластина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| болт (щифт) | 16 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| материал | стоманена пластина |
| номер на артикул в чифта | 36-16 050 0086 |
| тип управление | напречен носач |
| размер на конуса | 16 mm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| дължина | 305 mm |
| номер на артикул в чифта | JTC1466 |
| тип управление | напречен носач |
| размер на конуса | 16 mm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| дължина | 305 mm |
| номер на артикул в чифта | JTC1467 |