| дължина | 390 mm |
| ширина | 250 mm |
| височина | 68 mm |
| мярка на резбата | PINCH BOLT 16mm |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина | 390 mm |
| ширина | 250 mm |
| височина | 68 mm |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 16mm |
| тип управление | напречен носач |
| дължина | 390 mm |
| ширина | 250 mm |
| височина | 68 mm |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 16mm |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стоманена пластина |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| размер на конуса | 16 mm |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 9879 |
| материал на рамата | стоманена пластина |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| размер на конуса | 16 mm |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 9878 |
| материал на рамата | стоманена пластина |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стоманена пластина |