| дължина | 390 mm |
| ширина | 250 mm |
| височина | 68 mm |
| мярка на резбата | PINCH BOLT 16mm |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина | 390 mm |
| ширина | 250 mm |
| височина | 68 mm |
| мярка на резбата | PINCH BOLT 16mm |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| номер на артикул в чифта | 28649 |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 2,74 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 28648 |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 2,74 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| материал | стоманена пластина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| номер на артикул в чифта | 207 207 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| материал | стоманена пластина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| номер на артикул в чифта | 207 206 |
| дължина | 390 mm |
| ширина | 250 mm |
| височина | 68 mm |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 16mm |
| тип управление | напречен носач |
| дължина | 390 mm |
| ширина | 250 mm |
| височина | 68 mm |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 16mm |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 40 92 8648 |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 2,74 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стоманена пластина |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| размер на конуса | 16 mm |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 9879 |
| материал на рамата | стоманена пластина |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| материал | стоманена пластина |
| номер на артикул в чифта | 616 050 0028 |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| размер на конуса | 16 mm |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 9878 |
| материал на рамата | стоманена пластина |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| материал | стоманена пластина |
| номер на артикул в чифта | 616 050 0029 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стоманена пластина |