| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| тип управление | напречен носач |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |
| материал | алуминий |
| дължина | 530 mm |
| ширина | 290 mm |
| височина | 85 mm |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 20mm |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| ъгъл на наклона на конус | / |
| размер на конуса | 20 mm |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 9078 |
| материал на рамата | алуминий |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| ъгъл на наклона на конус | / |
| размер на конуса | 20 mm |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 9079 |
| материал на рамата | алуминий |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| тип управление | напречен носач |
| материал | алуминий |
| дължина | 530 mm |
| ширина | 290 mm |
| височина | 85 mm |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 20mm |
| тип управление | напречен носач |