| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 420 mm |
| ширина | 400 mm |
| височина | 80 mm |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 420 mm |
| ширина | 400 mm |
| височина | 80 mm |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| тип управление | напречен носач |