| номер на артикул в чифта | 40 93 9352 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | ляво долу |
| тип на окачването | хидравличен тампон |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 40 93 9351 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | в дясно долу |
| тип на окачването | хидравличен тампон |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 39351 |
| дължина | 336 mm |
| дебелина | 348,3 mm |
| материал | алуминий |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | в дясно долу |
| тип на окачването | хидравличен тампон |
| тегло | 4 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 395 mm |
| ширина | 380 mm |
| височина | 82 mm |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 20mm |
| тип управление | напречен носач |
| дължина | 395 mm |
| ширина | 380 mm |
| височина | 82 mm |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 20mm |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 39352 |
| дължина | 336 mm |
| дебелина | 348,3 mm |
| материал | алуминий |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | ляво долу |
| тип на окачването | хидравличен тампон |
| тегло | 4 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| дължина | 348 mm |
| диаметър 1 | 12,2 mm |
| мярка на резбата 1 | M10x1,5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| номер на артикул в чифта | JTC2564 |
| тип управление | напречен носач |
| дължина | 348 mm |
| диаметър 1 | 12,2 mm |
| мярка на резбата 1 | M10x1,5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| номер на артикул в чифта | JTC2555 |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| номер на артикул в чифта | 207 967 |
| тип управление | напречен носач |
| материал | алуминий |
| тип управление | напречен носач |
| материал | алуминий |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| тип управление | напречен носач |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |
| материал | алуминий |
| конструкция на ос | MACPHERSON |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| ъгъл на наклона на конус | / |
| размер на конуса | 20 mm |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 9072 |
| материал на рамата | алуминий |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| ъгъл на наклона на конус | / |
| размер на конуса | 20 mm |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 9073 |
| материал на рамата | алуминий |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| материал | алуминий |
| номер на артикул в чифта | 616 050 0016 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| материал | алуминий |
| номер на артикул в чифта | 616 050 0015 |