| тип управление | напречен носач |
| дължина 2 | 225 mm |
| тегло | 890 g |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отзад |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър 1 | 12 mm |
| диаметър 2 | 14 mm |
| дължина | 228 mm |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 1,17 kg |
| вътрешен диаметър 1 | 12 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 14 mm |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | отзад |
| тип управление | напречен носач |
| дължина | 228 mm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на задната ос отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| тегло | 0,85 kg |
| необходими бройки | 2 |
| тип управление | надлъжна кормилна щанга |
| страна на монтаж | на задната ос отгоре |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| дължина | 228 mm |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 1,17 kg |
| вътрешен диаметър 1 | 12 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 14 mm |
| необходими бройки | 2 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 3,3 kg |
| дължина | 380 mm |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на задната ос отгоре |
| страна на монтаж | двустранен |
| тегло | 1,860 kg |
| необходими бройки | 2 |
| вътрешен диаметър | 19 mm |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| тегло | 1,005 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация |
| страна на монтаж | задна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | за напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тип управление | напречен носач |
| дължина | 440 mm |
| ширина | 130 mm |
| височина | 55 mm |
| тип управление | надлъжна кормилна щанга |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | горе |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| необходими бройки | 2 |
| вътрешен диаметър | 19 mm |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| тегло | 1,005 kg |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| материал | стоманена пластина |
| дължина | 380 mm |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на задната ос отгоре |
| страна на монтаж | двустранен |
| тегло | 1,860 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина | 228 mm |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| материал | стоманена пластина |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на задната ос отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| тегло | 0,85 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дължина1/дължина2 | 380 mm |
| тип управление | напречен носач |
| тегло | 1,9 kg |
| тип управление | напречен носач |
| дължина 2 | 379,5 mm |
| тегло | 1900 g |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | задна ос |
| VIN до | 2062287 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стоманена пластина |
| дължина | 380 mm |
| тип управление | напречен носач |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 2,203 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тип управление | напречен носач |
| продуктов номер | 4211536 |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 20mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 20mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | ляво |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| материал | стоманена пластина |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 400 mm |
| ширина | 390 mm |
| височина | 80 mm |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 20mm |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 400 mm |
| ширина | 390 mm |
| височина | 80 mm |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 20mm |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTC1000 |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| вид на свързване | торба |
| тип управление | напречен носач |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| номер на артикул в чифта | JTC1001 |
| тип управление | напречен носач |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| вид на свързване | торба |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| допълващ артикул /допълваща информация | с букса |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| материал | алуминий |
| качество | A1 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| допълващ артикул /допълваща информация | с букса |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| материал | алуминий |
| качество | A1 |
| тип управление | напречен носач |
| тегло | 3000 g |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 20 mm |
| материал | алуминий |
| тип управление | напречен носач |
| тегло | 3000 g |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| размер на конуса | 20 mm |
| материал | алуминий |
| номер на артикул в чифта | 34231 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 3,429 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 34228 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 3,429 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| размер на конуса | 20 mm |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 9273 |
| материал на рамата | алуминий |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| размер на конуса | 20 mm |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 9272 |
| материал на рамата | алуминий |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| тип управление | напречен носач |
| номер на артикул в чифта | 40 93 4231 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 3,429 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| продуктов номер | 4211527 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| тип управление | напречен носач |
| продуктов номер | 4211526 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| тип управление | напречен носач |
| тип управление | напречен носач |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| размер на конуса | 20 mm |
| тип управление | напречен носач |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| размер на конуса | 20 mm |
| номер на артикул в чифта | 40 93 4228 |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 3,429 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 40 92 3001 |
| материал | алуминий |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 2,980 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 40 92 3002 |
| материал | алуминий |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 2,980 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| необходими бройки | 1 |
| тип управление | напречен носач |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гумен тампон |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 23002 |
| материал | алуминий |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 2,980 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 23001 |
| материал | алуминий |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 2,980 kg |
| необходими бройки | 1 |
| размер на конуса | 20 mm |
| тип управление | напречен носач |
| тегло | 3,14 kg |
| размер на конуса | 20 mm |
| тип управление | напречен носач |
| тегло | 3,1 kg |
| тип управление | напречен носач |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| болт (щифт) | 20 mm |
| тип управление | напречен носач |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с шарнир на носача/накрайник |
| болт (щифт) | 20 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| тип управление | напречен носач |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | дясно |
| тип управление | напречен носач |
| материал | алуминий |
| тип управление | напречен носач |
| страна на монтаж | предна ос |